TEHNOLOĢIJA

KAS IR CRYO21 UN KĀ TAS DARBOJAS?

CRYO21 ir tehnoloģija, ko apstiprinājusi FDA*/CE un Amerikas Kosmētiskās ķirurģijas akadēmija. Ārstēšana ir pilnīgi droša un nekaitīga, bez jebkādām blakusparādībām. Tehnoloģija tika izgudrota ASV, apvienojoties Masačūsetsas slimnīcas un Harvardas universitātes pētniekiem. 

Šobrīd CRYO21 ir pieejams 47 valstīs, no kurām lielākā daļa ir ES valstis, tostarp Igaunija, Latvija un Lietuva.

CRYO21 tehnoloģija ir vienkārši izcila – tā var apstrādāt visas ķermeņa daļas no galvas līdz kājām, novēršot „sikspārņu spārnus” uz rokām, mazinot vēdera tauku slāni, celulītu uz augšstilbiem, dubultzodu, un pat izbalējot grumbas uz sejas. CRYO21 ir terapeitiska ārstēšana tauku noņemšanai bez operācijas. CRYO21 atvieglo termisko šoku, samazinot tauku šūnu temperatūru un izraisot to dabisku izzušanu. Šo dabisko procesu sauc par apoptozi, kas izraisa tauku šūnu pakāpenisku deģenerāciju un to evakuāciju.

Ierīce samazina temperatūru apgabalā no 34°C līdz tikai 8°C, un bez aukstuma sajūtas klientam. Pēc 4-6 ārstēšanas kursiem nav nekas neparasts, ka klienti zaudē līdz 12 cm ap vidukli vai 5 izmērus, un tas tiek nodrošināts ilgtermiņā, bez jebkādas ķirurģiskas iejaukšanās.

Ārstēšanu ar CRYO21 izjūt kā aukstu un patīkamu masāžu – aukstā zonde tiek pārvietota manuāli uz nepieciešamajām zonām. Dotā metode ir pilnīgi atšķirīga no vakuuma sūkšanas modeļiem kriolipolīzei, kuriem ir ļoti ierobežots ārstēšanas zonu skaits, un tie bieži komplicējas ar ‘’degšanas zīmēm’’ un pietūkumu. Tādējādi nepieciešams ilgāks rehabilitācijas laiks pirms nākamās apstrādes.

Dažādi ārstēšanas veidi:

Lokalizētas tauku noņemšanas – novājēšanas procedūras

CRYO21 efektivitāte slēpjas termālā šoka radīšanā, kas pazemina ādas virsmas temperatūru un neatgriezeniski eliminē tauku šūnas. Tā ir procedūra tauku iznīcināšanai, „sasaldējot” adipocītus, kuri, pateicoties kristalizācijai tiek pakļauti apoptozei (dabiska šūnu nāve), un līdz ar to tiek izvadīti fizioloģiskā veidā (organisma dabiskā vielmaiņas darbība).

Lokalizēta celulīta likvidēšana

Nepārtraukta apmaiņa starp vazokonstrikciju un vazodilatāciju, papildus asinsvadu sistēmas stimulācijai, rada audu iekšējā stāvokļa uzlabošanos un specifisku audu oksigenāciju, veicinot toksisku šķidrumu elimināciju no taukaudiem.

Ādas nostiprināšana

Dziļa dermas dzesēšana stimulē fibroblastu darbību, palielinot jaunu kolagēna, elastīna šķiedru un hialuronskābes reproduktīvo sintēzi, ar acīmredzamu ādas blīvuma pieaugumu.

Citas iespējas

CRYO21, papildus savam ieguldījumam estētikā, ir pētīts, lai palīdzētu arī masāžas speciālistiem un fizioterapeitiem viņu darbā – mazināt diskomforta sajūtas, pietūkumu, bloķēt nepatīkamas nervu jutīguma sajūtas, kas nāk no locītavām un muskuļiem procedūru laikā.

Pirms / Pēc

Loading