IZPĒTE, ATTĪSTĪBA UN INOVĀCIJAS IR MŪSU SPĒKS…

Pievienojies mums! Uzvarētāju komanda vienmēr Tavā rīcībā!

TAUKU NOGULUMU DABISKA UN GALĪGA EVAKUĒŠANA BEZ OPERATĪVAS IEJAUKŠANĀS

Lieko tauku nogulumu un celulīta novēršanas pilnīgi jauna revolucionāra metode – efektīvi, ienesīgi un izdevīgi!

CRYO21 ir FDA*/CE un Amerikas kosmētiskās ķirurģijas akadēmijas apstiprināta tehnoloģija. Šī ārstēšana ir absolūti droša un atraumatiska, bez jebkādiem blakusefektiem. Tehnoloģija tika izgudrota ASV, apvienojoties Masačūsetsas slimnīcas un Harvardas universitātes pētniekiem. Pašlaik CRYO21 ir pieejama 47 valstīs, galvenokārt – ES valstīs, ieskaitot Igauniju, Latviju un Lietuvu. 

Ražotājs ir Itālijas uzņēmums 21Equipment S.I., kas ir vadošais estētiskās ražošanas uzņēmums vairāk nekā 40 gadus. Vienīgais izplatītājs Baltijas valstīs ir Cryo21 Baltics OÜ, kas atrodas Tallinā.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES CRYO21?

Tūlītējs un ilgstošs rezultāts

Klienti ir gandarīti redzēt tūlītējos ilgstošos rezultātus pēc ārstēšanas. Tauku šūnas, kas tiek izvadītas ar kriolipolīzi, atkārtoti neattīstās.

Apmācība un klientu atbalsts

Tiek nodrošināta pilna apmācība. Mūsu profesionālā Cryo21 Baltics komanda bezmaksas atbalstīs Jūs jautājumos, kas ir saitīti ar ārstēšanu, kā arī sniegs tehnisko atbalstu, kamēr lietojat ierīci.

Ierīce ir viegli lietojama un droša

Ierīci var sākt lietot pēc vienas dienas treniņa. CRYO21 ierīce ir izturējusi klīniskos pētījumus ne tikai drošības aspektā, bet arī pierādījusi efektivitāti.

Jauninājumi ir bezmaksas

Iegādājoties CRYO21 ierīci, Jums nav jāuztraucas, ka jums būs jāiegūst jauns dizaina izlaidums ik pēc 3-4 gadiem, kā tas ir ar daudziem estētikas nozares izstrādājumiem. Jauni ārstēšanas protokoli tiek pievienoti, modernizējot izstrādes programmatūru un šie jauninājumi ir bezmaksas.


Kāpēc Cryo21?

Sižets no Baltic Beauty 2019, Rīgā 

Cryo21_woman-med_cm
cryo21
Loading